Македонски | Shqip | English |

Motorna pumpa za voda i cirkular

Се продава од: Горан Кочоски 09 јул. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Возила : Друго
Се продава моторна бензинска пумпа за црпење вода и навонување.
Се продава машина за сечење дрва со кружна пила, и дополнителен дел за ронење на пченка.
Цена по договор.
тел. 076478216, 071372818
Нема посетени огласи
Кон почеток