Македонски | Shqip | English |

DRVENA PLATFORMA

Се продава од: Tomislav 02 авг. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

65 ЕУР   100 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Приклучни машини
Prodavam drvena platforma so dimenzii 3.00x1.80 Pogodna za Traktorska prikolka ili za pcelarska prikolka i sl..Platformata e izvadena od fabricka NATO prikolka.Platformata se naogja vo Demir Hisar Se prodava samo platformata bez osnovata za trkala
Нема посетени огласи
Кон почеток