Македонски | Shqip | English |

SAME SATURNO 80

Оглас од претпријатие. Се продава од: MAIT 26 јул. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Трактори
Марка: Same
Модел: Saturno
SAME
GOD 1974
80 KONJI
Нема посетени огласи
Кон почеток