Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.3 cdci

Се продава од: elvir 11 јан. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Врапчиште, Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
opel corsa 1.3 cdci
donesno od chfajcarija
157.000km orginalna....km
klima
4novi zimski gumi
4/5 litra trosi
Нема посетени огласи
Кон почеток