Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt od 50m2 vo Kicevo

Се продава од: dragan 20 јул. 14:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 50 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava deloven objekt pod kirija vo centarot na grad kicevo povolem e za sekakov biznis
Нема посетени огласи
Кон почеток