Македонски | Shqip | English |

Dukan od 32m2 vo staro Lopusnik

Се продава од: Trajce 08 јан. 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Lopusnik
Површина: 32 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukjan od 32m2 vo zgradata staro Lopusnik. 30m2 deloven prostor, 2m2 WC. cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток