Македонски | Shqip | English |

Mini trafika

Се продава од: Икмет 28 мај 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Јане Сандански
Површина: 4 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се продава трафика по договор, можна е замена за автомобил.
Нема посетени огласи
Кон почеток