Македонски | Shqip | English |

BMW 330

Се продава од: Ado Вчера 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 330
Registrirano so zelen karton
Zimski novi gumi
Full servis
Bez dopolnitelno vlozuvanje
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток