Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA KARAVAN

Се продава од: Никола 10 јан. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР   40 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
2.0 CTDI PALI VOZI
UVEZENA OD CH.
Нема посетени огласи
Кон почеток