Македонски | Shqip | English |

KUKA SO DUKAN VO KICEVO

Се продава од: KEMAL 10 мај 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: > 10
Површина: 250 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
SE PRODAVA KUKA SO DUQAN OD 100m2, STAN 250m2 PLUS GARSONJERA 50m2 , DVORNO MESTO SO STARA KUKA OD 150 m2 . POVOLNO ZA SEKAKOV VID BIZNIS DO ZELENIOT PAZAR .KONTAKT ORTAK KOMPANI 072524206 , 070782844
Нема посетени огласи
Кон почеток