Македонски | Shqip | English |

KUКA VO KICEVO

Се продава од: KEMAL 10 мај 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

80 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 338 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
SE PRODAVA KUÇA SPROTI KASARNATA SO DVORNO MESTO 338m2 , SO DVA SPRATA I POTKROVLJE . KUÇATA SE NAOGJA VO MIRNA NASELBA IZVANREDNA ZA ZIVEENJE .POÇETNA CENA E 80000€ IMA MESTO ZA DOGOVOR .KontaktAGENCIJA ZA NEDVIZHNOST ORTAK , KEMAL 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTËPI ME 338 m2 DY KAT DHE NËNKULM , NË LAGJE TË QETË PËR BANIM , KONTAKT AGJENCIONI PËR PATUNDSHMËRI ORTAK , QEMAL ALILI 072524206 ,Viber 070782844.Çmimi 80 000 €.
Нема посетени огласи
Кон почеток