Македонски | Shqip | English |

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

Се продава од: Venko Ilievski 21 јун. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Phaeton
Odlicno socuvano uvoz od Germanija, registriran do 12 mesec 2018 godina so zelen karton, komplet servisirano so 2 para novi gumi i nov akumulator,poveke informacii na telefon 078/248-525 VENKO
Cena 10500
Нема посетени огласи
Кон почеток