Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kocani

Се продава од: Dragan 23 јун. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Kosta Racin 17
Површина: 78 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кочани
Се продава куќа во Кочани, во одлична состојба, наместена, 3 соби плус 3 простории во подрум.
На одлична локација до основното школо Раде Кратовче и градкиот пазар.
Цена по договор
телефон 071828892 и 071828893
Нема посетени огласи
Кон почеток