Македонски | Shqip | English |

Citroën Saxo

Се продава од: Dijana Kitanovski 31 јан. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: SAXO
Oprema:
Klima ured ;
Elektronski stakla ;
Servisirano;
4 zimski gumi;
Atestirani dupli komandi osposobeno za avto skola;
ABS i airbeg oprema;
Maglenki;
Registriran.
Нема посетени огласи
Кон почеток