Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 2.0hdi

Се продава од: Ive 03 окт. 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara
Sve smeneto novi gumi pali vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток