Македонски | Shqip | English |

Daewoo Matiz

Се продава од: Snezana 02 фев. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Daewoo
Модел: Matiz
Poseduva klima ,servo volan,elektrika na stakla ,registriran do maj ,so novi cetiri zimski gumi, nov akomulator ,smeneta vodna pumpa ,lamela, letva i lageri
Нема посетени огласи
Кон почеток