Македонски | Shqip | English |

Daewoo Tico -94

Се продава од: Stefanija 21 септ. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.950 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

900 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Daewoo
Модел: Tico
Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana pred 10dena
Нема посетени огласи
Кон почеток