Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

Се продава од: Trajche 02 фев. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 650 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
Se prodava Ford Mondeo, dobro sochuvan so komplet servis: smeneti se site: filtri, ulje, zimski novi gumi, diskovi I plocki. Pali, vozi!
+389 77 700 991 - Viber, Trajche
Нема посетени огласи
Кон почеток