Македонски | Shqip | English |

Plac do regionalen pat Kr-Sk vo s.Talasmanci

Се продава од: Ljupco 07 фев. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 ЕУР

Адреса: Плац овоштарник на асфалтен пат
Површина: 500 m2
Локација: Кратово
Продавам плац овоштарник по имотен лист од 454м2 до самиот асфалтен пат за Кратово, во реон с. ТАЛАШМАНЦИ. ОД една страна е патот а од друга е кратовска река. Погоден за викендица или овоштарник. Можност за приклучок на струја. Воедно продавам и 3 ниви од околу 3/4000 м2. Една блику 300м од пат и река. Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток