Македонски | Shqip | English |

Del od kuka vo centar na Kratovo

Се продава од: Ljupco 07 фев. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

18 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Дел од куќа, стан во центарот на градот
Површина: 90 m2
Локација: Кратово
Се продава стан, дел од куќа (меѓу Оцетара, Градскиот пазар и Автобуската) блиску центарот на Кратово, односно 300м, на самиот пат, чист имотен лист, со паркинг и со двор на патот, подрум на приземје и дел од бавча на приземје. Станот има 4 соби, тоалет и кујна посебно. Градба камен, потребно реновирање. Цена поволна и по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток