Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

Се продава од: Valon Денес 07:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Липково, Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
Se prodava Seat leon 1.9 Tdi 110 ks kolata e registrirana do 11.01.2020 godina ima zelen karton redovna servisirana od oprema poseduva so kozen enterier aluminski bandazi 16 klimatronik sedista na greenje so elektricno podnesuvanje siber, senzori distanceri na zadnite bandasi folii na staklo so a test vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток