Македонски | Shqip | English |

Fiat Uno

Се продава од: Darko 16 јун. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Uno
fiat uno 1.7 diesel
2000 god .... cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток