Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

Се продава од: Александар 25 јун. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 2.0DTL 16v -
60kw / 82ks - 1998 godina
- Registrirana do oktomvri 2018
- Napraven servis pred 500km
- Elektrika na soncev krov
- Elektrika na stakla
- Atest folii na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Motor na lance ECOTEC
- Kluc so centralno i dalecinsko
- Aluminiumski bandasi 15-ki so 2 letni i 2 zimski gumi
- Evro kuka originalna OPEL
Tel. za kontakt: 078/274-367
Нема посетени огласи
Кон почеток