Македонски | Shqip | English |

Viljuskar Pobeda TU20

Се продава од: Nikola 26 мај 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Македонски Брод
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Se prodava Viljuskar Pobeda Tubomatic TU 20
- Dizel motor
- Nosivost 2 tona
- Avtomatski Menuvac
- Godina 1993
- 4 novi gumi

Cena po dogoovr
Нема посетени огласи
Кон почеток