Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka s Blizansko Kozjak

Се продава од: Ivona 15 јун. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 105 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Македонски Брод
Se prodava vikend kuka 105m2 celosno legalizirana so nad 400m2 dvorno mesto na 500m od ezeroto na pocetok na seloto
Нема посетени огласи
Кон почеток