Македонски | Shqip | English |

NIVA VO DOLNI MANASTIREC STRUJA VODA

Се продава од: Jane 11 јун. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Село д.Манастирец
Површина: 743 m2
Локација: Македонски Брод
Оглас
Се продава К.П бр.1972 М.В
"Коловоз" К.К "Нива" кл.5, со површина од 743м2 ,запишана во И.Л бр.83 К.О Манастирец,во село Долни Манастирец, до асфалтниот пат, погодна за изградба на куќа, викенд куќа, со приклучок за вода и канализација.
Цена по договор
Контакт телефон:
077/676-974
078/854-630
Нема посетени огласи
Кон почеток