Македонски | Shqip | English |

Plac od 1150m2

Се продава од: Dimitar 21 јун. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Plac na Kozjak
Површина: 1150 m2
Локација: Македонски Брод
Plac na Kozjak spremen za gradenje so plateni komunalii i evn priklucok. Povrsina na placot iznesuva 1150m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток