Македонски | Shqip | English |

Sendvicara vo Negotino

Се продава од: Ванчо 02 јан. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Простории : Дуќани и Трафики
Се продава сендвичара, сендвичарата се наоѓа на автобуската станица во Неготино. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток