Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

Се продава од: Zoran 22 дек. 17:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР   3 950 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Vo odlicna sostojba
Avtomatska dvozonska klima
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na predni stakla
Elektrika na retrovizori
I dr. Za podetalni informacii na tel 075 246 237
Нема посетени огласи
Кон почеток