Македонски | Shqip | English |

Subaru forester

Се продава од: Subaru Forester S Turbo 177 LPG 2001 25 дек. 08:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Црвена
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Subaru
Модел: Forester
For more details, call the phone number
Нема посетени огласи
Кон почеток