Македонски | Shqip | English |

Golf 3 1.6 benzin plin

Се продава од: Gjoko 16 дек. 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Kolata e vo ekstra sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток