Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Kristijan 04 јан. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
napraeven kompleten servis pred 1000 km, so garancija od avtomehanicarot. samo za seriozni kupuvaci, bez zameni.
reg do sedmi mesec 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток