Македонски | Shqip | English |

Iveco so poluprikolka moze i odelno

Се продава од: iveco+schmitz 25 дек. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Iveco euro 3 2004 godina na bg tabli 480ks avtomatik+intarder
P.Prikolka Schmitz 2006 na bg tabli cena po dogovor za komplet top cena
Нема посетени огласи
Кон почеток