Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 12/13

Се продава од: dimitar 25 дек. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-17
Voziloto e regestrirano do 05.09.2019 deferncial mala evropa motor 170 KS so turbina ima nova cerada predni gumi novi
Нема посетени огласи
Кон почеток