Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva BENZINSKA STANICA

Се продава од: Benziski stanici 12 јун. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебарца, Охрид
Простории : Друго
Се изнајмува бензиска станица со станица за плин. Истата е со локација наспроти аеродромот Свети Апостол Павле, пред влезот на град Охрид.
Цената за закуп е по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток