Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor moze i za izdavanje

Се продава од: Jusufoski Abdula- Dule Monter 21 јун. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

750 ЕУР

Адреса: ул. Егејска бб
Површина: 650 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Деловниот простор се наоѓа на ул. Егејска бб со вкупна квадратура од 650 м2, истиот може да се користи за повеќе намени.
Нема посетени огласи
Кон почеток