Македонски | Shqip | English |

Se prodava itno

Се продава од: Pande 13 јун. 00:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Maverick
Se prodava Ford Maverick XLT 2.0 vo odlicna sostojba dobro socuvan garaziran
Нема посетени огласи
Кон почеток