Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Плац 467м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јун. 23:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

18 000 ЕУР

Адреса: ohrid
Површина: 467 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Дозвола за градење
Локација: Охрид
Шифра Е 65/7
Се продава плац со површина 467м² со маркица за градба П+2+Пк.Површината на маркицата изнесува 58 м² односно вкупна бруто изградена површина 230м².
Плацот се наоѓа во населба Чекоштина,на влез на Охрид кога се доаѓа од Скопје.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток