Македонски | Shqip | English |

Zelezna armonika vrata

Се продава од: Ристо Минчоров 25 јун. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.780 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

230 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Поволно се продава железна армоника врата (решетка) со димензија 2,40x2,20 погодна за тараса на приземје или дуќан.контакт 071-246-934 Ристо
Нема посетени огласи
Кон почеток