Македонски | Shqip | English |

BMW 320 D Avtomatik

Се продава од: Koki Денес 07:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Odlicna sostojba,uvezeno od Germanija pred 3 godini...Ful oprema:golema navigacija,kozen enterier,17-ki alu bandazi,parking senzori,tempomat
Нема посетени огласи
Кон почеток