Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0 X-DRIVE Neuvezen

Се продава од: Kosta Денес 07:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 900 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Kupeno vo Makkar, redovno servisiran,odlicna sostojba...Novi gumi Michelin,registriran cela godina so zelen karton...
Нема посетени огласи
Кон почеток