Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO 1.4 T-JET Neuvezeno

Се продава од: Koki Денес 07:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 900 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
Odlicna sostojba,Kupena od Automobile SK, redovno servisirana...Najvisoko nivo na opremenost
Нема посетени огласи
Кон почеток