Македонски | Shqip | English |

HONDA FRV 1.7 Neuvezena

Се продава од: Koki Денес 07:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 900 ЕУР   4 900 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Honda
Модел: FR-V
Odlicna sostojba,Kupena od Makpetrol, redovno servisirana...
Нема посетени огласи
Кон почеток