Македонски | Shqip | English |

KIA SPORTAGE 2.0 Dizel 4x4

Се продава од: Koki Денес 07:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Sportage
Odlicna sostojba, redovno servisiran...Ful oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток