Македонски | Shqip | English |

Mazda 5 so najful oprema 7 sedista

Се продава од: Bekim Денес 07:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 5
Mazda 5
So full oprema
Poveke info na
071274836
Moze zamena za golf mk5
Prednost benzinci moze i dizel
Нема посетени огласи
Кон почеток