Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 220 CDI AVANGARD PRV SOPST ENIK

Се продава од: ALEKSANDAR BURE-RESTORAN 25 јун. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
VOZILOTO E KUPENO VO MAKEDONIA OD SALON MAK AUTO STAR OD PRV SOPST ENIK
REDOVNO SERVISIRAN VO OVLASTWN SERVIS NA 100% ORGINAL KM NOVI GUMI MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR!!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток