Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4 HDI -06 KLIMA KAKO NOVO FULL

Се продава од: PEUGEOT Вчера 08:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 799 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 207
PEUGEOT.207.1.4.HDI.68.KS.2006.GOD
KLIMA
CD.RADIO
HALOGENI
ELEKTRIKA
ABS.AIRBAG
CENTRALNO
REG.02.2020
KAKO.NOVO
FULL
Нема посетени огласи
Кон почеток