Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 1.6 METAN NOVA SERVISNA KNISKA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Baron Вчера 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 550 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Zafira
KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR.
FULL OPREMA.
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Нема посетени огласи
Кон почеток