Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 Avtomatik kako nova

Се продава од: Niksa tigar 24 јун. 00:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Сарај, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Kolata e ekstra .redoven servis .se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.nema nikakvi defekti.
Нема посетени огласи
Кон почеток