Македонски | Shqip | English |

Socuvan mebel od dukan optika

Се продава од: Lile 25 јун. 15:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Производи : Канцелариска опрема
Се продава мебелот од оптика ВИЗУС на ул. Македонија, поради реновирање. Може целосно или посебно, има 8 дисплеи за очила (вкупно на 1 дисплеј собира 82 ком), 2 бироа и 1 пулт. Под секој дисплеј има елемент со 4 мали фиоки и еден поширок дел со 1 полица. Само дисплеите се специфични за очила а другите работи можат да се искористат и за друга намена. Може да се погледнат во дуќанот кај нас на ул. Македонија на плоштад. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток